Najpiękniejsze kolędy – kalimba C (ebook)

29.00 

Kategoria:

Opis

„Najpiękniejsze kolędy – kalimba” (ebook) to zbiór 10 kolęd opracowanych na kalimbę. Ebook przeznaczony jest zarówno dla początkujących, młodych kalimbowiczów, jak i bardziej zaawansowanych miłośników tego instrumentu. Kolędy podzielone są na trzy stopnie trudności, które definiują śnieżynki przy tytułach w spisie treści:

*     bułka z masłem
**   mała zagwozdka
*** trudniejszy orzech do zgryzienia

Dzięki temu, nawet jeżeli nigdy wcześniej nie grałeś na żadnym instrumencie muzycznym lub po prostu pierwszy raz podejmujesz się nauki gry na kalimbie, będziesz wiedział od których utworów zacząć w pierwszej kolejności, a po opanowaniu ich, płynnie przemieszczać się na kolejne poziomy zaawansowania i rozwijać swoje muzyczne umiejętności. Pastelowe tło i spójne schematy sprawią, że nie będziesz w stanie oderwać się od świątecznej listy. Do grania na sztabkach kalimby używa się wyłącznie dwóch kciuków, więc jak tylko uda Ci się opanować melodie, będziesz mógł śpiewać i grać jednocześnie, zarażając bliskich świątecznym nastrojem. Kalimba jest dosyć cichym instrumentem, więc nawet nocne ćwiczenie nie sprawi kłopotów rodzinie czy sąsiadom. Możesz muzykować do woli, tylko nie zapomnij o umiarze!

Kolędy opr. Anna Bednarek:

1. „Bóg się rodzi”
2. „Przybieżeli do Betlejem”
3. „Gdy śliczna Panna”
4. „Dzisiaj w Betlejem”
5. „Wśród nocnej ciszy”
6. „Gdy się Chrystus rodzi”
7. „W żłobie leży”
8. „Pójdźmy wszyscy do stajenki”
9. „Mizerna cicha”
10. „Lulajże Jezuniu”

W ebooku „Najpiękniejsze kolędy – kalimba” zawarte są również drobne wskazówki, które niczym drogowskazy, pomogą Ci swobodnie się po nim przemieszczać. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez social media. Czas realizacji zamówienia wynosi do 48h po zaksięgowaniu płatności.
Wariant ebooka jest przystosowany do kalimb jednorzędowych w stroju klasycznym C.

Jeżeli chcesz poczuć świąteczną aurę, wpadnij posłuchać tutaj.